بهترین تور تجاری تجهیزات پزشکی

بهترین تور تجاری تجهیزات پزشکی

تور تجاری تجهیزات پزشکی چیست؟

تور تجاری تجهیزات پزشکی یک سفر تجاری است که برای تبلیغ، فروش و ارائه محصولات و خدمات مرتبط با صنعت پزشکی به منظور جذب مشتری و نمایش قابلیت های تجهیزات، برگزار می شود. در این سفر، شرکت ها و تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی اغلب به نمایشگاه ها و کنفرانس های پزشکی در سراسر دنیا شرکت می کنند تا محصولات خود را به نمایش بگذارند و با مشتریان و همکارانشان ارتباط برقرار کنند. این تور تجاری می تواند به عنوان یک فرصت برای شرکت ها و تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی برای تعامل با دیگران، جذب مشتریان جدید و افزایش فروش شان باشد.

تور تجاری تجهیزات پزشکی در کدام کشورها برگزار میشود؟

تورهای تجاری تجهیزات پزشکی در سراسر جهان برگزار می‌شوند، اما برخی کشورها به دلیل داشتن بازار بسیار بزرگ و نیاز به تجهیزات پزشکی پیشرفته، مقصد عمده این تورها هستند. بعضی از این کشورها عبارتند از:

ایالات متحده آمریکا

چین

ترکیه

اروپا (به ویژه آلمان، ایتالیا و فرانسه)

کانادا

کره جنوبی

هند و…

همچنین، برخی از کشورهای خاص مانند امارات متحده عربی و عربستان سعودی نیز به دلیل داشتن بازار بزرگ پزشکی، برای برگزاری تورهای تجاری تجهیزات پزشکی جذاب هستند.

 

 

تور نمایشگاهی پزشکی در ترکیه

ترکیه یک کشور جذاب برای برگزاری تورهای تجاری تجهیزات پزشکی است. با داشتن بیش از 200 مرکز درمانی خصوصی، این کشور به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای پزشکی در منطقه شناخته می‌شود. همچنین، ترکیه دارای مزایایی مانند ارزانی تولید و قیمت مناسب برای مصرف کنندگان، زیرساخت بسیار خوب در حوزه پزشکی و همچنین موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی برای دسترسی به بازارهای مختلف است.

ترکیه همچنین دارای نمایشگاه‌های پزشکی بزرگی مانند Istanbul Health Expo و EkipMedica Istanbul است که در آن‌ها شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات پزشکی می‌توانند محصولات خود را به نمایش بگذارند و با مشتریان بین المللی خود ارتباط برقرار کنند. در کل، ترکیه به عنوان یکی از مقاصد بسیار جذاب برای تورهای تجاری تجهیزات پزشکی در منطقه شناخته شده است.

تور نمایشگاهی تجهیزات پزشکی در آلمان

آلمان به عنوان یکی از مقاصد برتر جهان برای نمایشگاه‌های تجاری تجهیزات پزشکی شناخته می‌شود. آلمان دارای بازار بسیار بزرگ و پیشرفته در حوزه پزشکی است که از طریق نمایشگاه‌های بین المللی، طراحان، تولیدکنندگان و فروشندگان تجهیزات پزشکی را به همراه مشتریان و مصرف کنندگان خود جذب می‌کند.

چندین نمایشگاه بزرگ تجهیزات پزشکی در آلمان برگزار می‌شود که برخی از مهمترین آن‌ها عبارتند از:

Medica: یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های پزشکی جهان که هر ساله در شهر دوسلدورف برگزار می‌شود.

Arab Health: یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های پزشکی منطقه خاورمیانه که هر ساله در دبی برگزار می‌شود و بیش از 4000 شرکت از سراسر جهان در آن حضور دارند.

Compamed: یک نمایشگاه تخصصی که به تجهیزات پزشکی کوچک و دقیق، قطعات الکترونیکی و تکنولوژی‌های پزشکی مرتبط می‌پردازد.

در کل، برگزاری تور نمایشگاهی تجهیزات پزشکی در آلمان می‌تواند به عنوان یک فرصت عالی برای تبادل دانش و اطلاعات با همتایان بین المللی و جذب مشتریان جدید است.

 

 

 

تور تجاری تجهیزات پزشکی در چین

تور تجاری تجهیزات پزشکی در چین به عنوان یکی از مقاصد محبوب برای شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات پزشکی در جهان، شناخته می‌شود. با داشتن یک بازار پزشکی بسیار بزرگ و سریع الرشد، چین به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در حوزه پزشکی در جهان شناخته می‌شود.

در چین، هر ساله چندین نمایشگاه تجاری تجهیزات پزشکی برگزار می شود. برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

Canton Fair: نمایشگاه تجاری بزرگی است که در گوانجو برگزار می‌شود و در آن شرکت‌هایی از سراسر دنیا به نمایش گذاشتن محصولات خود می‌پردازند.

Medical Fair China: یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تجاری تجهیزات پزشکی در چین است که هر ساله در شانگهای برگزار می‌شود.

China International Medical Equipment Fair (CMEF): یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تجاری تجهیزات پزشکی در آسیا است که هر ساله در شهرهای مختلف چین برگزار می‌شود.

با برگزاری تور تجاری تجهیزات پزشکی در چین، شرکت‌های تولیدکننده می‌توانند به دنبال جذب مشتریان جدید و تعامل با بازار چینی باشند. همچنین، این تور فرصتی برای شرکت‌ها به منظور تعامل با شرکت‌های رقیب و همکاران در حوزه پزشکی است.

شرکت در نمایشگاه صنعت پزشکی و سلامت چین
برای سفر تجاری به چین، شما می‌توانید با شرکت‌های تخصصی مسافرتی و تجاری تماس بگیرید. این شرکت‌ها می‌توانند برنامه‌های این سفر تجاری را برای شما طراحی کرده و اطلاعات لازم درباره شرکت‌های پزشکی، بهداشتی و سلامت را متناسب با نیاز شما ارائه دهند. در حوزه برگزاری تور تجاری پزشکی در ایران، چندین شرکت برگزار کننده وجود دارد. برای انتخاب بهترین شرکت، باید به عوامل مختلفی نظیر کیفیت برگزاری تور، تنوع برنامه‌ها، تجربه و سابقه، رضایت مشتریان قبلی، هزینه و بودجه و … توجه کرد.
شرکت آریا گراپ پارت در ایران با بیش از ده سال تجربه در برگزاری انواع تورهای تجاری، نمایشگاهی و آموزشی، بهترین تور تجاری پزشکی و سلامت را مرتبط با اهداف و خواسته های مشتریان برگزار میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این نمایشگاه به صفحه نمایشگاه بهداشت و صنعت سلامت چین-گوانجو مراجعه فرمایید.
در این سفر، شما می‌توانید با شرکت‌های مختلف پزشکی چین دیدار کنید و اطلاعات بیشتری درباره فرآیند تولید تجهیزات پزشکی و سلامت در این کشور بدست آورید. همچنین، در این نمایشگاه می‌توان از محصولاتی همچون: محصولات کشاورزی، آب معدنی، انواع نوشیدنی، داروها، طب سنتی چین، محصولات مادر و کودک و… بازدید کرد.
 
 
 
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرایط ثبت نام تور

واریز مبلغ 50.000.000 ریال (5 میلیون تومان ) به شماره کارت 6037-6976-4015-9494 بانک صادرات به نام  آقای  سید هاشم فاطمی در زمان ثبت نام و ارسال فیش واریزی جهت تهیه دعوتنامه رسمی از نمایشگاه .

(این مبلغ در صورتی که دعوتنامه اخذ گردد و مسافر اعلام انصراف سفر کند قابل بازگشت نمی باشد .)

 • مبلغ پیش پرداخت سفر پس از اخذ دعوتنامه 300 یورو می باشد  که بایستی توسط مسافر در ابتدا پرداخت گردد .
 • پرداخت مبلغ بلیط پرواز در زمان صدور اخذ میگردد .
 • تسویه کاملا بخش یورویی پکیج قبل از ورود به سفارت بایستی انجام شود  .
 • ورودی سفارت برای وقت عادی 107 یورو ، وقا ویژه 151 یورو بعهده مسافر است .
 • مبلغ 500 هزار تومان جهت اخذ وقت سفارت بعهده مسافر است چون بایستی از کارت خود مسافر به حساب دفتر CKGS واریز گردد .

تعهدات مسافر

 • مسافر بایستی در هنگام تحویل مدارک از طرف شرکت مجری (شامل : دعوتنامه ، کارت نمایشگاه ، واچر هتل ، بیمه و ….)نسبت به ارائه ضمانتنامه خود (براساس اعلام مبلغ توسط مجری اقدام نموده و یا چک صیادی معادل مبلغ ضمانت نامه در وجه مجری به تاریخ 15 روز قبل از سفر ارائه نماید و هنگامی که اقدام به ارائه ضمانت نامه نمود شرکت مجری چک مسافر را عودت خواهد داد . در غیر اینصورت شرکت مجری این اختیار را دارد که چک را به نفع شرکت ضبط نماید .(تمام شرایط این بند در قالب تعهدنامه ای توسط شرکت مجری به مسافر ارائه خواهد شد .)

 

 • میزان مبلغ ضمانت نامه براساس شرایط مسافر بعهده شرکت مجری می باشد .

مبلغ ضمانت نامه برای افراد زیر 30 سال 5.000.000.000 ریال

مبلغ ضمانت نامه برای افراد مجرد بالای 30 سال معادل 4.000.000.000 ریال

مبلغ ضمانت نامه برای زوج ها هر نفر 3.500.000.000 ریال

 

 • درخواست ویزا براساس مدت زمان دعوت نامه خواهد بود . لذا تصمیم گیری در خصوص مدت زمان بیشتر یا کمتر به عهده شرکت مجری نبوده و در اختیار کنسولگری ایتالیا می باشد . در صورت صدور به مدت زمان ویزا بیشتر یا کمتر شرکت مجری هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 • باتوجه به افزایش نرخ بلیط پرواز در زمان نزدیک به سفر، مسافر بایستی به صورت دقیق مشخص نماید که بلیط درخواستی قبل از صدور ویزا صادر گردد یا خیر و شرکت مجری هیچ گونه مسئولیتی در قبال افزایش نرخ پرواز به نسبت آنچه که در ابتدای ثبت نام مطرح می­­شود ندارد.
 • در صورتی که مسافر پس از آماده شدن مدارک ویزاشامل : دعوتنامه، ووچر هتل و … (قبل از ورود به سفارت) از ادامه مسیر انصراف دهد مبلغ 150 یورو بابت خدمات ارایه شده کسر و الباقی پیش پرداخت عودت داده می شود .

 

 • در صورت ریجکت شدن از سوی سفارت مبلغ 200 یورو کسر و الباقی عودت داده می شود .

 

 • در صورتی که پس از صدور ویزا، مسافر به هر علتی از انجام سفر انصراف دهد، بایستی کلیه هزینه های پکیج به شرکت مجری پرداخت گردد و پاسپورت مسافر تا پایان اعتبار ویزا در نزد شرکت مجری باقی خواهد ماند.
 • هزینه ورودی سفارت به عهده مسافر می باشد که در صورت ریجکت شدن این مبلغ از طرف سفارت بازگردانده نخواهد شد .
 • بیمه سفر تا سقف 30.000 یورو به عهده مجری و برای مبلغ بالاتر از آن به عهده مسافر می باشد .(پیشنهاد میشود افراد بالای 65 سال از بیمه سفر با سقف 50.000 یورو استفاده کنند.)

تعهدات مجری :

 • مشاوره در خصوص شریط سفر و تهیه مدارک لازم مطابق با استانداردهای سفارت.
 • کنترل کامل مدارک مسافر قبل از ورود به سفارت (در صورتی که به موقع و طبق زمانبندی مجری از سوی مسافر ارائه گردد) و یادآوری جهت رفع نواقص.
 • تهیه دعوتنامه رسمی جهت درخواست ویزا شنگن.
 • ارائه رزرو پرواز جهت سفارت.
 • ارائه واچر هتل بر روی سربرگ رسمی هتل جهت سفارت.
 • تهیه بیمه سفر طبق استانداردهای سفارت.
 • مشاوره در جهت انتخاب بهترین پرواز با قیمت مناسب در زمان درخواست مسافر.
 • برنامه ریزی سفر با بهترین موارد قابل اجرا برای گروه.