تور نمایشگاهی هنگ کنگ

هنگ کنگ یکی از مهمترین و بزرگترین بندرهای جهان است که در شرق دلتای رودخانه مروارید قرار گرفته است. این بندر به دلیل موقعیت خاص و فوق العاده ای که دارد مورد توجه بسیاری از گردشگران و سرمایه گذاران می باشد و همین خود سبب شده با توجه به این که از کشور چین اعلام خودمختاری کرده است اما بتواند استقلال خودش را حفظ نماید.

طبق تحقیقاتی که انجام شده است معلوم شد که هنگ کنگ یکی از پر جمعیت ترین شهرهای دنیا است، شهری که از ۳ جزیره ی مختلف تشکیل شده است و طبیعتا دیدنی های بسیار زیادی را در خود جای داده است. خیابان های بسیار قدیمی، بناهای کهن و تاریخی، آسمانخراش های شیشه ای بسیار مرتفع، غذاهای سنتی و… به اندازه ای کار در این شهر برای انجام دادن و جا برای دیدن زیاد است که باعث شده تا هنگ کنگ به یکی از بهترین مقصدهای گردشگری دنیا تبدیل شود.

شهر هنگ کنگ منطقه ای است خودمختار که در جنوب چین قرار دارد. این منطقه یکی از مهمترین بازارهای مالی و تجاری آسیا و جهان به شمار می رود که در سال ۱۹۹۷ پس از پایان یافتن پیمان پیشین به جمهوری خلق چین نیز پیوست. هنگ کنگ شامل سه محدوده جغرافیایی اصلی یعنی جزیره هنگ کنگ، شبه‌جزیره کولون، و منطقه‌های جدید است. مطابق با آمار سرشماری که در سال ۲۰۱۷ انجام شده جمعیت این شهر حدود ۷ میلیون نفر جمعیت دارد و مساحت آن برابر با ۲ هزار کیلومتر مربع می باشد.

لیست تورهای نمایشگاهی در حال برگزاری